Agenda

DatumArtiestPlaatsTheaterTickets
11/12/2018 (di) Comedy Parade (stand-up) EindhovenParktheater Eindhoven> >
11/12/2018 (di) Maartje & Kine (muzikale comedy) MaastrichtAINSI> >
11/12/2018 (di) Martijn Kardol (cabaret) StadskanaalTheater Geert Teis> >
12/12/2018 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) VenraySchouwburg Venray> >
12/12/2018 (wo) Comedy Parade (stand-up) EnschedeVrijhof Cultuur> >
12/12/2018 (wo) 155 (éénvijfvijf) (dans) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
12/12/2018 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) BergeijkTheater De Kattendans> >
12/12/2018 (wo) Lieven Scheire (theaterlezing) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
13/12/2018 (do) Martijn Kardol (cabaret) UdenHeven Theater Markant Exploitatie B.V.> >
13/12/2018 (do) Rob Scheepers (cabaret) BoxtelPodium Boxtel> >
13/12/2018 (do) Kaj Gorgels (One-man show) EdeCultura> >
13/12/2018 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
14/12/2018 (vr) Martijn Kardol (cabaret) DeurneCultuurcentrum Deurne> >
14/12/2018 (vr) Rob Scheepers (cabaret) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
14/12/2018 (vr) Fuad Hassen (cabaret) DuivenDe Ogtent> >
14/12/2018 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) RaalteHoftheater> >
14/12/2018 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) UtrechtWerftheater> >
15/12/2018 (za) Thomas Smith (cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
15/12/2018 (za) Anne & Lisa (cabaret) HoofddorpHet Oude Raadhuis> >
15/12/2018 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) UtrechtWerftheater> >
16/12/2018 (zo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
18/12/2018 (di) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) HaarlemToneelschuur> >
18/12/2018 (di) Martijn Kardol (cabaret) RijswijkDe Rijswijkse Schouwburg> >
19/12/2018 (wo) William Boeva (cabaret) MaastrichtAINSI> >
20/12/2018 (do) Rob Scheepers (cabaret) CuijkSchouwburg Cuijk> >
20/12/2018 (do) William Boeva (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
20/12/2018 (do) Martijn Kardol (cabaret) EdeCultura> >
20/12/2018 (do) Fuad Hassen (cabaret) NieuwegeinTheater De Kom> >
20/12/2018 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
21/12/2018 (vr) Comedy Parade (stand-up) HelmondCacaofabriek> >
21/12/2018 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) BussumSpant!> >
21/12/2018 (vr) Martijn Kardol (cabaret) RosmalenPerron-3> >
21/12/2018 (vr) Fuad Hassen (cabaret) RitthemStichting Theaters aan zee> >
22/12/2018 (za) Comedy Parade (stand-up) ArnhemPosttheater Arnhem> >
22/12/2018 (za) Martijn Kardol (cabaret) EmmeloordTheater 't Voorhuys> >
22/12/2018 (za) William Boeva (cabaret) MierloStichting Ons Mierloos Theater> >
23/12/2018 (zo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
27/12/2018 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
28/12/2018 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
29/12/2018 (za) William Boeva (cabaret) ZaandamZaantheater> >
29/12/2018 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
30/12/2018 (zo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
3/01/2019 (do) Martijn Kardol (cabaret) ZwolleZwolse Theaters> >
3/01/2019 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
4/01/2019 (vr) William Boeva (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
4/01/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) AmsterdamDe Kleine Komedie> >
4/01/2019 (vr) Bert Gabriëls (cabaret) SittardSchouwburg Sittard / Geleen> >
4/01/2019 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
5/01/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) OosterhoutTheater De Bussel> >
5/01/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
5/01/2019 (za) Thomas Smith (cabaret) AalsmeerCultureel Cafe Bacchus> >
5/01/2019 (za) Martijn Kardol (cabaret) AmsterdamDe Kleine Komedie> >
5/01/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) BeverwijkKennemertheater> >
6/01/2019 (zo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamStichting TapasTheater> >
7/01/2019 (ma) Lieven Scheire (theaterlezing) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
10/01/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
10/01/2019 (do) Martijn Kardol (cabaret) LelystadAgora Theater Lelystad> >
10/01/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
10/01/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) ZwolleZwolse Theaters> >
10/01/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) HeilooTheater De Beun> >
10/01/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) ArnhemPosttheater Arnhem> >
11/01/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) ApeldoornTheater Orpheus> >
11/01/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
11/01/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) BergeijkTheater De Kattendans> >
11/01/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) DeventerDeventer Schouwburg> >
11/01/2019 (vr) Comedy Parade (stand-up) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
11/01/2019 (vr) William Boeva (cabaret) SomerenStichting De Ruchte> >
11/01/2019 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) Den HelderTheater De Kampanje> >
12/01/2019 (za) Lieven Scheire (theaterlezing) TerneuzenScheldetheater> >
12/01/2019 (za) William Boeva (cabaret) RosmalenPerron-3> >
12/01/2019 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) GorinchemTheater 't Pand> >
12/01/2019 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) NijmegenDe Klif> >
12/01/2019 (za) Fuad Hassen (cabaret) ZevenbergenTheater De Schuur> >
12/01/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) AmstelveenGriffioen Cultuurcentrum VU> >
14/01/2019 (ma) Lieven Scheire (theaterlezing) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
15/01/2019 (di)Yuri Honing Acoustic QuartetAmsterdamDe Kleine Komedie> >
15/01/2019 (di) Lieven Scheire (theaterlezing) WageningenTheater Junushoff> >
16/01/2019 (wo) 155 (éénvijfvijf) (dans) BredaChassé Theater> >
16/01/2019 (wo) Lieven Scheire (theaterlezing) LeidenLeidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal> >
16/01/2019 (wo) Bert Gabriëls (cabaret) PurmerendTheater de Purmaryn> >
17/01/2019 (do) Lieven Scheire (theaterlezing) EindhovenParktheater Eindhoven> >
17/01/2019 (do) Bert Gabriëls (cabaret) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
17/01/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) WeertMunttheater> >
17/01/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) AlkmaarTAQA Theater De Vest> >
17/01/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) RodenTheater De Winsinghhof> >
17/01/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) KerkradeTheater Kerkrade> >
17/01/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) MaassluisTheater Koningshof> >
18/01/2019 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) DeurneCultuurcentrum Deurne> >
18/01/2019 (vr)Yuri Honing Acoustic QuartetEdeCultura> >
18/01/2019 (vr) 155 (éénvijfvijf) (dans) RotterdamTheater Zuidplein> >
18/01/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) AssenTheater De Nieuwe Kolk> >
18/01/2019 (vr) Riza Tisserand (stand-up monoloog) DeventerTheater Bouwkunde> >
18/01/2019 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) OssTheater De Lievekamp> >
18/01/2019 (vr) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) RaalteHoftheater> >
18/01/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) RijenCC De Boodschap> >
19/01/2019 (za) Thomas Smith (cabaret) GilzeDe Schakel> >
19/01/2019 (za) 155 (éénvijfvijf) (dans) DordrechtEnergiehuis> >
19/01/2019 (za) Riza Tisserand (stand-up monoloog) GorinchemTheater 't Pand> >
19/01/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) HoltenKulturhus Holten> >
19/01/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) WassenaarTheater Warenar> >
22/01/2019 (di) 155 (éénvijfvijf) (dans) HeerenveenPosthuis Theater> >
23/01/2019 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) MaastrichtTheater aan het Vrijthof> >
24/01/2019 (do)Yuri Honing Acoustic QuartetMaastrichtAINSI> >
24/01/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) TerneuzenScheldetheater> >
24/01/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) De MeernPodium Hoge Woerd> >
25/01/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) WaddinxveenCultuurhuys De Kroon> >
25/01/2019 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) Wijk bij DuurstedeCalypso Theater> >
25/01/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) HoutenTheater aan de Slinger> >
26/01/2019 (za) 155 (éénvijfvijf) (dans) LelystadAgora Theater Lelystad> >
26/01/2019 (za) William Boeva (cabaret) HilvarenbeekCultureel Centrum Elckerlyc> >
26/01/2019 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) RotterdamTheater Walhalla> >
27/01/2019 (zo) Maartje & Kine (muzikale comedy) EnschedeDe Kleine Willem> >
31/01/2019 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) Den HaagTheater PePijn> >
31/01/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) VenraySchouwburg Venray> >
31/01/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) EmmenAtlas Theater> >
1/02/2019 (vr) Thomas Smith (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
1/02/2019 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) Bergen op zoomTheater de Maagd> >
1/02/2019 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) BarneveldSchaffelaartheater> >
2/02/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) CoevordenTheater Hofpoort> >
2/02/2019 (za) Thomas Smith (cabaret) ZevenbergenTheater De Schuur> >
4/02/2019 (ma) Kaj Gorgels (One-man show) NaaldwijkWestlandTheater De Naald> >
5/02/2019 (di) Comedy Parade (stand-up) EindhovenParktheater Eindhoven> >
5/02/2019 (di) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) AmsterdamTheater Bellevue> >
6/02/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) HelmondTheater Het Speelhuis> >
6/02/2019 (wo) Comedy Parade (stand-up) EnschedeVrijhof Cultuur> >
6/02/2019 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
6/02/2019 (wo) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) AmsterdamTheater Bellevue> >
6/02/2019 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
7/02/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) Den HaagStichting Theaters Diligentia & PePijn> >
7/02/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) LochemSchouwburg Lochem> >
7/02/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) SteenwijkRabo Theater De Meenthe> >
7/02/2019 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) AmsterdamTheater Bellevue> >
8/02/2019 (vr) 155 (éénvijfvijf) (dans) HelmondTheater Het Speelhuis> >
8/02/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) HardenbergTheater De Voorveghter> >
8/02/2019 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) WinterswijkTheater De Storm> >
8/02/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) RosmalenPerron-3> >
8/02/2019 (vr) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) UlftDRU Cultuurfabriek> >
9/02/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) ApeldoornTheater Orpheus> >
9/02/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) NijmegenTheater De Lindenberg> >
9/02/2019 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
9/02/2019 (za) 155 (éénvijfvijf) (dans) AmsterdamDeLaMar Theater> >
12/02/2019 (di) Fuad Hassen (cabaret) HaarlemToneelschuur> >
13/02/2019 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) RijswijkDe Rijswijkse Schouwburg> >
13/02/2019 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) GroningenUSVA> >
13/02/2019 (wo) Fuad Hassen (cabaret) SittardSchouwburg Sittard / Geleen> >
14/02/2019 (do) Anne & Lisa (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
14/02/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) GroningenDe Oosterpoort en Stadsschouwburg Groningen> >
14/02/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) Hengelo (O)Schouwburg Hengelo> >
14/02/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) RaalteHoftheater> >
15/02/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) BrielleBREStheater> >
15/02/2019 (vr)Yuri Honing Acoustic QuartetAssenTheater De Nieuwe Kolk> >
15/02/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) VledderCafe restaurant De Tippe> >
15/02/2019 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) VoorburgTheater Ludens> >
16/02/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) RotterdamTheater Zuidplein> >
16/02/2019 (za) 155 (éénvijfvijf) (dans) WageningenTheater Junushoff> >
17/02/2019 (zo) Kaj Gorgels (One-man show) RotterdamOude Luxor Theater> >
18/02/2019 (ma) Kaj Gorgels (One-man show) RotterdamOude Luxor Theater> >
19/02/2019 (di) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
19/02/2019 (di) Maartje & Kine (muzikale comedy) AmstelveenGriffioen Cultuurcentrum VU> >
19/02/2019 (di) Kaj Gorgels (One-man show) RotterdamOude Luxor Theater> >
21/02/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) WijchenTheater 't Mozaiek> >
21/02/2019 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) WoerdenHet Klooster> >
22/02/2019 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) OosterhoutTheater De Bussel> >
22/02/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) OostburgLedeltheater> >
22/02/2019 (vr) Thomas Smith (cabaret) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
22/02/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) AmsterdamDeLaMar Theater> >
23/02/2019 (za)Yuri Honing Acoustic QuartetApeldoornTheater Orpheus> >
23/02/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
23/02/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) AmsterdamDeLaMar Theater> >
24/02/2019 (zo) Kaj Gorgels (One-man show) AmsterdamDeLaMar Theater> >
26/02/2019 (di)Yuri Honing Acoustic QuartetGoudaDe Goudse Schouwburg> >
27/02/2019 (wo) Rob Scheepers (cabaret) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
28/02/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) EnschedeDe Kleine Willem> >
28/02/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) LeidenLeidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal> >
1/03/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) BussumSpant!> >
1/03/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) WormerTheater de Kaasfabriek> >
2/03/2019 (za) Fuad Hassen (cabaret) RaalteHoftheater> >
6/03/2019 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
6/03/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) SchiedamWennekerpand> >
7/03/2019 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
8/03/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) BarneveldSchaffelaartheater> >
8/03/2019 (vr)Yuri Honing Acoustic QuartetVoorburgTheater Ludens> >
9/03/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
9/03/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) ReuselStichting 't Schouw> >
13/03/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) ApeldoornTheater Orpheus> >
13/03/2019 (wo) Rob Scheepers (cabaret) SomerenStichting De Ruchte> >
13/03/2019 (wo) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) WijchenTheater 't Mozaiek> >
13/03/2019 (wo) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) ZutphenLuxortheater Zutphen> >
14/03/2019 (do) Fuad Hassen (cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
15/03/2019 (vr) Comedy Parade (stand-up) HelmondCacaofabriek> >
15/03/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
15/03/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
15/03/2019 (vr) Comedy Parade (stand-up) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
15/03/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) DrutenAgora Theater Druten> >
15/03/2019 (vr) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) GorinchemTheater 't Pand> >
15/03/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) UtrechtTheater De Musketon> >
16/03/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) DrachtenSchouwburg De Lawei> >
16/03/2019 (za) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) DeurneCultuurcentrum Deurne> >
16/03/2019 (za) Fuad Hassen (cabaret) RodenTheater De Winsinghhof> >
17/03/2019 (zo) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) Zuid-BeijerlandHerberg Tiengemeten> >
20/03/2019 (wo) Fuad Hassen (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
20/03/2019 (wo) Comedy Parade (stand-up) DelftTheater De Veste> >
20/03/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) NaaldwijkWestlandTheater De Naald> >
21/03/2019 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) MaastrichtAINSI> >
21/03/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) PapendrechtTheater De Willem> >
22/03/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) EnschedeDe Kleine Willem> >
22/03/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) LeidschendamHet Veur Theater> >
22/03/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) LeidenTheater Ins Blau> >
22/03/2019 (vr) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) HeeschCC De Pas> >
22/03/2019 (vr)Yuri Honing Acoustic QuartetAmersfoortTheater de Lieve Vrouw> >
23/03/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) ArnhemPosttheater Arnhem> >
23/03/2019 (za) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
23/03/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) BarneveldSchaffelaartheater> >
23/03/2019 (za)Yuri Honing Acoustic QuartetHeerlenParkstad Limburg Theaters> >
24/03/2019 (zo) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) RotterdamTheater Walhalla> >
26/03/2019 (di) Lieven Scheire (theaterlezing) EnschedeDe Kleine Willem> >
27/03/2019 (wo) Lieven Scheire (theaterlezing) ZwolleZwolse Theaters> >
27/03/2019 (wo) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) SpijkenisseTheater De Stoep> >
28/03/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) EnschedeDe Kleine Willem> >
28/03/2019 (do) Lieven Scheire (theaterlezing) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
28/03/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
29/03/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
29/03/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) NijmegenTheater De Lindenberg> >
29/03/2019 (vr)Yuri Honing Acoustic QuartetAmsterdamDe Meervaart> >
29/03/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) ZuidlarenTheater Mozaiek> >
29/03/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) BussumSpant!> >
30/03/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
30/03/2019 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) VenloTheater De Maaspoort> >
30/03/2019 (za) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) Horst't Gasthoes> >
1/04/2019 (ma) Lieven Scheire (theaterlezing) AmsterdamDeLaMar Theater> >
3/04/2019 (wo) Lieven Scheire (theaterlezing) DelftTheater De Veste> >
3/04/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) SpijkenisseTheater De Stoep> >
3/04/2019 (wo) Rob Scheepers (cabaret) RoermondTheaterhotel De Oranjerie> >
4/04/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) FranekerDe Koornbeurs> >
4/04/2019 (do) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) OisterwijkCC Tiliander> >
5/04/2019 (vr) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
5/04/2019 (vr) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) VenraySchouwburg Venray> >
5/04/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) GoorTheater De Reggehof> >
5/04/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) BarneveldSchaffelaartheater> >
6/04/2019 (za) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) BergeijkTheater De Kattendans> >
6/04/2019 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) EnschedeDe Kleine Willem> >
6/04/2019 (za) Anne & Lisa (cabaret) PurmerendTheater de Purmaryn> >
6/04/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) OosterhoutVestzaktheater de Schelleboom> >
10/04/2019 (wo) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) HelmondTheater Het Speelhuis> >
10/04/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) ZwolleZwolse Theaters> >
11/04/2019 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) BredaChassé Theater> >
11/04/2019 (do) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) HelmondTheater Het Speelhuis> >
11/04/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) OldenzaalStadstheater De Bond> >
11/04/2019 (do) Anne & Lisa (cabaret) BeverwijkKennemertheater> >
11/04/2019 (do) Fuad Hassen (cabaret) PapendrechtTheater De Willem> >
12/04/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
12/04/2019 (vr) Thomas Smith (cabaret) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
12/04/2019 (vr) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) SpijkenisseTheater De Stoep> >
12/04/2019 (vr) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) RijenCC De Boodschap> >
12/04/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) SomerenStichting De Ruchte> >
13/04/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
13/04/2019 (za) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) TerneuzenScheldetheater> >
13/04/2019 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) NijmegenTheater De Lindenberg> >
13/04/2019 (za) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) HoofddorpHet Oude Raadhuis> >
13/04/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) Den Hoorn - TexelTheater de Toegift> >
13/04/2019 (za) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) DrutenAgora Theater Druten> >
17/04/2019 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) AlmeloTheaterhotel Almelo> >
17/04/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
18/04/2019 (do) Anne & Lisa (cabaret) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
18/04/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) MaastrichtAINSI> >
18/04/2019 (do) Fuad Hassen (cabaret) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
18/04/2019 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) HoofddorpHet Oude Raadhuis> >
19/04/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
19/04/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
20/04/2019 (za) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) ValkenswaardTheater De Hofnar> >
20/04/2019 (za) Begijn Le Bleu (cabaret) WormerTheater de Kaasfabriek> >
21/04/2019 (zo) Kaj Gorgels (One-man show) ZwolleZwolse Theaters> >
22/04/2019 (ma) Kaj Gorgels (One-man show) EindhovenParktheater Eindhoven> >
23/04/2019 (di) Kaj Gorgels (One-man show) BredaChassé Theater> >
24/04/2019 (wo) Comedy Parade (stand-up) EnschedeVrijhof Cultuur> >
24/04/2019 (wo) Fuad Hassen (cabaret) IJsselsteinFulcotheater> >
24/04/2019 (wo) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) NaaldwijkWestlandTheater De Naald> >
24/04/2019 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) AlmeloTheaterhotel Almelo> >
25/04/2019 (do) Anne & Lisa (cabaret) DeventerDeventer Schouwburg> >
25/04/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) EindhovenParktheater Eindhoven> >
25/04/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) EnschedeDe Kleine Willem> >
26/04/2019 (vr) Thomas Smith (cabaret) VenhorstTheater de Horst> >
26/04/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) Hengelo (O)Schouwburg Hengelo> >
26/04/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) VoorburgTheater Ludens> >
29/04/2019 (ma) Anne & Lisa (cabaret) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
2/05/2019 (do) Begijn Le Bleu (cabaret) RitthemStichting Theaters aan zee> >
2/05/2019 (do) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
3/05/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
3/05/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) LochemSchouwburg Lochem> >
8/05/2019 (wo) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) ApeldoornTheater Orpheus> >
10/05/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) HelmondTheater Het Speelhuis> >
10/05/2019 (vr) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) VenloTheater De Maaspoort> >
10/05/2019 (vr) Comedy Parade (stand-up) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
10/05/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) BrielleBREStheater> >
10/05/2019 (vr) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) Etten-LeurNieuwe Nobelaer> >
11/05/2019 (za) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) PanningenDOK6 Theater> >
11/05/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
11/05/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) RijenCC De Boodschap> >
11/05/2019 (za) Begijn Le Bleu (cabaret) OosterhoutVestzaktheater de Schelleboom> >
15/05/2019 (wo) Rob Scheepers (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
16/05/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
16/05/2019 (do) Anne & Lisa (cabaret) AmstelveenGriffioen Cultuurcentrum VU> >
16/05/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
17/05/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) DrachtenSchouwburg De Lawei> >
17/05/2019 (vr) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) VeldhovenTheater de Schalm> >
17/05/2019 (vr) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) VeldhovenTheater de Schalm> >
17/05/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) AlmeloTheater Hof 88> >
17/05/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) RijswijkDe Rijswijkse Schouwburg> >
17/05/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) AmersfoortTheater De Flint> >
18/05/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) DeventerDeventer Schouwburg> >
18/05/2019 (za) Anne & Lisa (cabaret) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
18/05/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) LoosbroekCultureel Centrum De Wis> >
18/05/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) SpijkenisseTheater De Stoep> >
21/05/2019 (di) Anne & Lisa (cabaret) MaastrichtTheater aan het Vrijthof> >
23/05/2019 (do) Anne & Lisa (cabaret) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
24/05/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) BoxmeerTheater De Weijer> >
24/05/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) RotterdamTheater Zuidplein> >
24/05/2019 (vr) Thomas Smith (cabaret) RitthemStichting Theaters aan zee> >
25/05/2019 (za) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
31/05/2019 (vr) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) Bergen op zoomTheater de Maagd> >
31/05/2019 (vr) Thomas Smith (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
31/05/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
1/06/2019 (za) Anne & Lisa (cabaret) HoornSchouwburg Het Park> >
1/06/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) Den BoschTheater aan de Parade> >
1/06/2019 (za) Bjorn van der Doelen (theaterconcert) EindhovenMuziekgebouw Eindhoven> >
4/06/2019 (di) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) HaarlemToneelschuur> >
6/06/2019 (do) Anne & Lisa (cabaret) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
6/06/2019 (do) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) MaastrichtTheater aan het Vrijthof> >
7/06/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) UdenHeven Theater Markant Exploitatie B.V.> >
9/06/2019 (zo) Rob Scheepers (cabaret) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
12/06/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
14/06/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) AmsterdamDeLaMar Theater> >
15/06/2019 (za) De Bourgondische Belgen IV (stand-up) EindhovenParktheater Eindhoven> >
15/06/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) DongenCultureel Centrum De Cammeleur> >