Marketing 2019 / 2020

Hartelijk welkom op de marketingpagina van TVB Theater.

Op deze pagina vindt u het marketingmateriaal van de voorstellingen voor het theaterseizoen 2019 / 2020.

Al het materiaal dat u nodig heeft is te verkrijgen door op de desbetreffende artiest/productie te klikken. 

Wij verzoeken u het volgende:

Mocht u nog vragen hebben of meer informatie willen ontvangen dan kunt u contact opnemen met Ruby Kühne via ruby@tvbtheater.nl of Tel: 020-30 80 747. 

155 (eenvijfvijf) - Motors

Anne & Lisa - Weltschmerz

Begijn Le Bleu - Toch Bedankt

Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?

Bert Gabriëls - De Wetten van de Jungle

Björn van der Doelen - Eerwaarde Vader zegen mij, want ik heb gezondigd        

Chris Verlaan - Man in de Maak

Comedy Parade - Comedy Night      

Erik Krikke & 7even Bridges - Operatie geslaagd

Eveline van Rijswijk - De Première

Fuad Hassen - Remmende Voorsprong

Jens Dendoncker - Bang van Dendoncker

Kaj Gorgels - Effe relativeren

Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA                   

Maartje & Kine - Hoge Noot                                     

Martijn Kardol - Welkom                                         

Op Sterk Water - In Space

Rob Scheepers - Scheepers checkt uit (okt t/m jan)                       

Rob Scheepers - Gulzig (mrt t/m jun)                                                          

Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!               

TVB New Artist: Grof Geschud - Lijmen                                                      

Yuri Honing - Blauwbaard                                        

Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST                                          

Yvonne van den Eerenbeemt - SIRENE

DatumArtiestPlaatsTheaterTickets
2/09/2019 (ma) Thijs Kemperink (cabaret) HengeloCafe de Cactus> >
3/09/2019 (di) Martijn Kardol (cabaret) AmsterdamHet Betty Asfalt Complex> >
4/09/2019 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
4/09/2019 (wo) Martijn Kardol (cabaret) AmsterdamHet Betty Asfalt Complex> >
5/09/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) HoornSchouwburg Het Park> >
6/09/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) OssTheater De Lievekamp> >
6/09/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) DeventerDe Hip> >
7/09/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
7/09/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) AlmeloTheater Hof 88> >
8/09/2019 (zo) Thijs Kemperink (cabaret) AlmeloTheater Hof 88> >
12/09/2019 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) VlaardingenStadsgehoorzaal Vlaardingen> >
12/09/2019 (do) Martijn Kardol (cabaret) Den BoschVerkadefabriek> >
12/09/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) DiepenheimZalencentrum Beltman> >
13/09/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) Den BoschVerkadefabriek> >
13/09/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) KeijenborgCoenevers> >
14/09/2019 (za) Martijn Kardol (cabaret) OostknollendamPook> >
14/09/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) LelystadAgora Theater Lelystad> >
14/09/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) HeelwegDe Radstake> >
14/09/2019 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) AlmeloTheater Hof 88> >
18/09/2019 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
18/09/2019 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) DeldenHet Parochiehuis> >
19/09/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) NijmegenStadsschouwburg Nijmegen> >
19/09/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) VenraySchouwburg Venray> >
19/09/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) DenekampKulturhus Denekamp> >
20/09/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
20/09/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) DeventerTheater Bouwkunde> >
20/09/2019 (vr) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) Hengelo (O)Schouwburg Hengelo> >
20/09/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) GroenloDe Mattelier> >
21/09/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) OosterhoutTheater De Bussel> >
21/09/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) GorinchemTheater 't Pand> >
21/09/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) VroomshoopTheater het Punt> >
24/09/2019 (di) 155 (éénvijfvijf) (dans) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
24/09/2019 (di) 155 (éénvijfvijf) (dans) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
25/09/2019 (wo) 155 (éénvijfvijf) (dans) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
25/09/2019 (wo) 155 (éénvijfvijf) (dans) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
27/09/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) BalkNUT GS> >
27/09/2019 (vr) Björn van der Doelen (theaterconcert) Etten-LeurNieuwe Nobelaer> >
27/09/2019 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
27/09/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) VierlingsbeekGryphus> >
27/09/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) AlbergenPartycentrum Morshuis> >
28/09/2019 (za) Björn van der Doelen (theaterconcert) SomerenStichting De Ruchte> >
28/09/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) EibergenCultuurcentrum 't Spieker> >
30/09/2019 (ma) 155 (éénvijfvijf) (dans) Den HaagTheater aan het Spui> >
2/10/2019 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
3/10/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) MiddelburgSchouwburg Middelburg BV> >
3/10/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
3/10/2019 (do) Begijn Le Bleu (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
3/10/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) EnschedeVestzaktheater> >
4/10/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
4/10/2019 (vr) Lieven Scheire (theaterlezing) HoornSchouwburg Het Park> >
4/10/2019 (vr) Björn van der Doelen (theaterconcert) NijmegenTheater De Lindenberg> >
4/10/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) EnschedeVestzaktheater> >
4/10/2019 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) AmsterdamHet Betty Asfalt Complex> >
5/10/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) EmmenATLAS Theater> >
5/10/2019 (za) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) Den HaagTheater PePijn> >
5/10/2019 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) MiddelharnisStichting ZIJN - Diekhuus> >
5/10/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) HillegomStichting CultuurBeleving Hillegom> >
6/10/2019 (zo) Lieven Scheire (theaterlezing) VeldhovenTheater de Schalm> >
8/10/2019 (di) Lieven Scheire (theaterlezing) NijmegenStadsschouwburg Nijmegen> >
9/10/2019 (wo) Begijn Le Bleu (cabaret) ApeldoornTheater Orpheus> >
9/10/2019 (wo) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) CuijkSchouwburg Cuijk> >
9/10/2019 (wo) 155 (éénvijfvijf) (dans) HoornSchouwburg Het Park> >
10/10/2019 (do) Begijn Le Bleu (cabaret) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
10/10/2019 (do) Eveline van Rijswijk (onewomanshow) GoudaDe Goudse Schouwburg> >
11/10/2019 (vr) Comedy Parade (stand-up) VeghelTheater De Blauwe Kei> >
11/10/2019 (vr) Björn van der Doelen (theaterconcert) GoirleCultureel Centrum Jan van Besouw> >
11/10/2019 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) OpendeBaronTheater> >
11/10/2019 (vr) 155 (éénvijfvijf) (dans) NieuwegeinDE KOM, stadstheater en kunstencentrum> >
11/10/2019 (vr) Chris Verlaan (cabaret) LisseTheater Floralis> >
12/10/2019 (za) Lieven Scheire (theaterlezing) BergeijkTheater De Kattendans> >
12/10/2019 (za) Björn van der Doelen (theaterconcert) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
12/10/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) CulemborgTheater De Fransche School> >
12/10/2019 (za) 155 (éénvijfvijf) (dans) GoorTheater De Reggehof> >
12/10/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
12/10/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) GeesterenErve Kampboer> >
14/10/2019 (ma) Lieven Scheire (theaterlezing) RotterdamOude Luxor Theater> >
15/10/2019 (di) Lieven Scheire (theaterlezing) BredaChassé Theater> >
15/10/2019 (di) Comedy Parade (stand-up) EindhovenParktheater Eindhoven> >
15/10/2019 (di) Eveline van Rijswijk (onewomanshow) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
15/10/2019 (di) 155 (éénvijfvijf) (dans) HeerenveenPosthuis Theater> >
16/10/2019 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) MaastrichtTheater aan het Vrijthof> >
16/10/2019 (wo) Comedy Parade (stand-up) EnschedeVrijhof Cultuur> >
16/10/2019 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) Den HaagTheater PePijn> >
16/10/2019 (wo) Comedy Parade (stand-up) DelftTheater De Veste> >
17/10/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) DeventerDeventer Schouwburg> >
17/10/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) VeldhovenTheater de Schalm> >
17/10/2019 (do) Lieven Scheire (theaterlezing) SpijkenisseTheater De Stoep> >
17/10/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) Den HaagTheater PePijn> >
18/10/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) VeghelTheater De Blauwe Kei> >
18/10/2019 (vr) Comedy Parade (stand-up) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
18/10/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) ValkenswaardTheater De Hofnar> >
18/10/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) HeezeDorpshuis 't Perron> >
19/10/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) ZaandamZaantheater> >
19/10/2019 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
19/10/2019 (za) Björn van der Doelen (theaterconcert) ValkenswaardTheater De Hofnar> >
19/10/2019 (za) Lieven Scheire (theaterlezing) BemmelStichting Toestanden Op Podium> >
19/10/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) WormerTheater de Kaasfabriek> >
19/10/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) SomerenDe Platte Vonder> >
19/10/2019 (za) Martijn Kardol (cabaret) RodenTheater De Winsinghhof> >
19/10/2019 (za) Fuad Hassen (cabaret) MiddenbeemsterOnder De Linden> >
20/10/2019 (zo) Rob Scheepers (cabaret) SomerenDe Platte Vonder> >
20/10/2019 (zo) Thijs Kemperink (cabaret) HummeloStichting Dorpshuis> >
23/10/2019 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) UtrechtWerftheater> >
23/10/2019 (wo) Begijn Le Bleu (cabaret) OssTheater De Lievekamp> >
24/10/2019 (do) Lieven Scheire (theaterlezing) CuijkSchouwburg Cuijk> >
24/10/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) EnschedeDe Kleine Willem> >
24/10/2019 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) UtrechtWerftheater> >
24/10/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) HuissenDe Buitenpoort> >
25/10/2019 (vr) Björn van der Doelen (theaterconcert) VeghelTheater De Blauwe Kei> >
25/10/2019 (vr) Lieven Scheire (theaterlezing) SomerenStichting De Ruchte> >
25/10/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) LisseTheater Floralis> >
26/10/2019 (za) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
26/10/2019 (za) Martijn Kardol (cabaret) DiemenTheater de Omval> >
26/10/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) RitthemStichting Theaters aan zee> >
26/10/2019 (za) Björn van der Doelen (theaterconcert) GemertTheater De Eendracht> >
26/10/2019 (za) Fuad Hassen (cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
26/10/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) ElstHotel Restaurant Het Wapen van Elst> >
26/10/2019 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) MiddenbeemsterOnder De Linden> >
30/10/2019 (wo) 155 (éénvijfvijf) (dans) VeghelTheater De Blauwe Kei> >
30/10/2019 (wo) Begijn Le Bleu (cabaret) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
30/10/2019 (wo) Martijn Kardol (cabaret) RotterdamTheater Zuidplein> >
31/10/2019 (do) Lieven Scheire (theaterlezing) ValkenswaardTheater De Hofnar> >
31/10/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) OosterhoutTheater De Bussel> >
31/10/2019 (do) Begijn Le Bleu (cabaret) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
1/11/2019 (vr) 155 (éénvijfvijf) (dans) NijmegenTheater De Lindenberg> >
1/11/2019 (vr) Björn van der Doelen (theaterconcert) OosterhoutTheater De Bussel> >
1/11/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) BarneveldSchaffelaartheater> >
1/11/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) DordrechtSchouwburg Kunstmin> >
1/11/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) OirschotRaboTheater De Enck> >
2/11/2019 (za) Lieven Scheire (theaterlezing) AlkmaarTAQA Theater De Vest> >
2/11/2019 (za) Björn van der Doelen (theaterconcert) OssTheater De Lievekamp> >
3/11/2019 (zo) Rob Scheepers (cabaret) Zuid-BeijerlandHerberg Tiengemeten> >
6/11/2019 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) NieuwegeinDE KOM, stadstheater en kunstencentrum> >
6/11/2019 (wo) 155 (éénvijfvijf) (dans) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
7/11/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) RijswijkDe Rijswijkse Schouwburg> >
7/11/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
7/11/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
7/11/2019 (do) Martijn Kardol (cabaret) CulemborgTheater De Fransche School> >
8/11/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) WageningenTheater Junushoff> >
8/11/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
8/11/2019 (vr) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) Bergen op ZoomTheater de Maagd> >
8/11/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
8/11/2019 (vr) Comedy Parade (stand-up) HelmondCacaofabriek> >
9/11/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) VlaardingenStadsgehoorzaal Vlaardingen> >
9/11/2019 (za) Lieven Scheire (theaterlezing) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
9/11/2019 (za) 155 (éénvijfvijf) (dans) DeventerDeventer Schouwburg> >
9/11/2019 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) DrachtenSchouwburg De Lawei> >
9/11/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
9/11/2019 (za) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
9/11/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) KapelleDe Vroone> >
9/11/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) OpendeBaronTheater> >
9/11/2019 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) Wijk bij DuurstedeCalypso Theater> >
12/11/2019 (di) 155 (éénvijfvijf) (dans) VeenendaalTheater De Lampegiet> >
12/11/2019 (di) Anne & Lisa (cabaret) RijswijkRijswijks Lyceum> >
13/11/2019 (wo) Anne & Lisa (cabaret) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
13/11/2019 (wo) Martijn Kardol (cabaret) Wijk bij DuurstedeCalypso Theater> >
14/11/2019 (do) Begijn Le Bleu (cabaret) MaastrichtAINSI> >
14/11/2019 (do) Björn van der Doelen (theaterconcert) PanningenDOK6 Theater> >
14/11/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) AmstelveenGriffioen Cultuurcentrum VU> >
14/11/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) BladelCC Den Herd> >
15/11/2019 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) Den HaagStichting Theaters Diligentia & PePijn> >
15/11/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) RitthemStichting Theaters aan zee> >
15/11/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) OostburgLedeltheater> >
16/11/2019 (za) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) SpijkenisseTheater De Stoep> >
16/11/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) DedemsvaartGashouder Podium Dedemsvaart> >
16/11/2019 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) ZeistFigi Zeist> >
16/11/2019 (za) Lieven Scheire (theaterlezing) HorstGemeentehuis Horst aan de Maas> >
16/11/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) OirschotRaboTheater De Enck> >
16/11/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) DierenTheater RhederArt> >
19/11/2019 (di) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
20/11/2019 (wo) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
20/11/2019 (wo) Lieven Scheire (theaterlezing) VenloTheater De Maaspoort> >
20/11/2019 (wo) Fuad Hassen (cabaret) HoofddorpHet Oude Raadhuis> >
21/11/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) VlaardingenStadsgehoorzaal Vlaardingen> >
21/11/2019 (do) Eveline van Rijswijk (onewomanshow) MiddelburgSchouwburg Middelburg BV> >
21/11/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) HilvarenbeekCultureel Centrum Elckerlyc> >
21/11/2019 (do) Martijn Kardol (cabaret) LeidenLeidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal> >
22/11/2019 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) VeghelTheater De Blauwe Kei> >
22/11/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) UtrechtWerftheater> >
22/11/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) UtrechtTheater De Musketon> >
22/11/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) RotterdamTheater Zuidplein> >
23/11/2019 (za) Begijn Le Bleu (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
23/11/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) UtrechtWerftheater> >
23/11/2019 (za) Fuad Hassen (cabaret) Heino(Theater) Podium Heino> >
24/11/2019 (zo) Fuad Hassen (cabaret) LochemJansstheater> >
26/11/2019 (di) Rob Scheepers (cabaret) SomerenStichting De Ruchte> >
26/11/2019 (di) Anne & Lisa (cabaret) HaarlemToneelschuur> >
27/11/2019 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) Den HelderTheater De Kampanje> >
27/11/2019 (wo) Rob Scheepers (cabaret) SomerenStichting De Ruchte> >
28/11/2019 (do) Kaj Gorgels (One-man show) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
28/11/2019 (do) Begijn Le Bleu (cabaret) WijchenTheater 't Mozaiek> >
28/11/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) EnschedeDe Kleine Willem> >
28/11/2019 (do) Lieven Scheire (theaterlezing) MaastrichtAINSI> >
28/11/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) DeurneCultuurcentrum Deurne> >
28/11/2019 (do) Thijs Kemperink (cabaret) ZierikzeeDe Weverij> >
28/11/2019 (do) 155 (éénvijfvijf) (dans) GoudaDe Goudse Schouwburg> >
28/11/2019 (do) Martijn Kardol (cabaret) GrubbenvorstDe Baersdonck> >
29/11/2019 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) VenloTheater De Maaspoort> >
29/11/2019 (vr) 155 (éénvijfvijf) (dans) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
29/11/2019 (vr) Comedy Parade (stand-up) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
29/11/2019 (vr) Anne & Lisa (cabaret) Bergen op ZoomCKB Theaterzaal> >
29/11/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) DeurneCultuurcentrum Deurne> >
29/11/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) UtrechtWerftheater> >
29/11/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
30/11/2019 (za) Kaj Gorgels (One-man show) BussumSpant!> >
30/11/2019 (za) 155 (éénvijfvijf) (dans) ArnhemMusis & Stadstheater Arnhem> >
30/11/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) BemmelStichting Toestanden Op Podium> >
30/11/2019 (za) Fuad Hassen (cabaret) UtrechtWerftheater> >
30/11/2019 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) GorinchemTheater 't Pand> >
30/11/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) LeidschendamHet Veur Theater> >
30/11/2019 (za) Thijs Kemperink (cabaret) VriezenveenTheater Turf> >
3/12/2019 (di) Lieven Scheire (theaterlezing) HaarlemStadsschouwburg en Philharmonie Haarlem> >
3/12/2019 (di) Fuad Hassen (cabaret) AmsterdamTheater Bellevue> >
4/12/2019 (wo) Martijn Kardol (cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
4/12/2019 (wo) Fuad Hassen (cabaret) AmsterdamTheater Bellevue> >
5/12/2019 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
6/12/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
6/12/2019 (vr) Lieven Scheire (theaterlezing) ZaandamZaantheater> >
6/12/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) WinterswijkTheater De Storm> >
6/12/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) DelfzijlTheater de Molenberg> >
6/12/2019 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) SteenwijkRabo Theater De Meenthe> >
7/12/2019 (za) Martijn Kardol (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
7/12/2019 (za) Begijn Le Bleu (cabaret) UdenMarkant Uden> >
7/12/2019 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) SomerenStichting De Ruchte> >
7/12/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) OssTheater De Lievekamp> >
8/12/2019 (zo) Rob Scheepers (cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
8/12/2019 (zo) Begijn Le Bleu (cabaret) RijenCC De Boodschap> >
10/12/2019 (di) Rob Scheepers (cabaret) WaalwijkTheater De Leest> >
10/12/2019 (di) Comedy Parade (stand-up) EindhovenParktheater Eindhoven> >
11/12/2019 (wo) Comedy Parade (stand-up) EnschedeVrijhof Cultuur> >
11/12/2019 (wo) Begijn Le Bleu (cabaret) Den BoschVerkadefabriek> >
12/12/2019 (do) Martijn Kardol (cabaret) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
12/12/2019 (do) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) Den BoschVerkadefabriek> >
13/12/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) WaalwijkTheater De Leest> >
13/12/2019 (vr) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) OosterhoutTheater De Bussel> >
13/12/2019 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) UtrechtWerftheater> >
13/12/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) DrutenAgora Theater Druten> >
13/12/2019 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) OostknollendamPook> >
13/12/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) MeldersloMultifunctioneel Centrum De Zwingel> >
13/12/2019 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) VierlingsbeekGryphus> >
14/12/2019 (za) Comedy Parade (stand-up) ArnhemPosttheater Arnhem> >
14/12/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) Bergen op ZoomTheater de Maagd> >
14/12/2019 (za) Martijn Kardol (cabaret) BoxmeerTheater De Weijer> >
14/12/2019 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) DedemsvaartGashouder Podium Dedemsvaart> >
14/12/2019 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) UtrechtWerftheater> >
14/12/2019 (za) Begijn Le Bleu (cabaret) ReuselStichting 't Schouw> >
15/12/2019 (zo) Lieven Scheire (theaterlezing) BussumSpant!> >
15/12/2019 (zo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) LochemJansstheater> >
18/12/2019 (wo) Rob Scheepers (cabaret) HelmondTheater Het Speelhuis> >
18/12/2019 (wo) Martijn Kardol (cabaret) MaastrichtAINSI> >
19/12/2019 (do) Martijn Kardol (cabaret) WaalwijkTheater De Leest> >
19/12/2019 (do) Fuad Hassen (cabaret) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
19/12/2019 (do) Begijn Le Bleu (cabaret) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
19/12/2019 (do) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) Etten-LeurNieuwe Nobelaer> >
19/12/2019 (do) Rob Scheepers (cabaret) RaalteHoftheater> >
20/12/2019 (vr) Begijn Le Bleu (cabaret) BredaChassé Theater> >
20/12/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) CuijkSchouwburg Cuijk> >
20/12/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) AmstelveenGriffioen Cultuurcentrum VU> >
21/12/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) VeghelTheater De Blauwe Kei> >
21/12/2019 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) SpijkenisseTheater De Stoep> >
21/12/2019 (za) Fuad Hassen (cabaret) OosterhoutTheater De Bussel> >
21/12/2019 (za) Martijn Kardol (cabaret) HeemstedeStichting Podia Heemstede> >
22/12/2019 (zo) Rob Scheepers (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
23/12/2019 (ma) Rob Scheepers (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
27/12/2019 (vr) Rob Scheepers (cabaret) ValkenswaardTheater De Hofnar> >
27/12/2019 (vr) Martijn Kardol (cabaret) SpijkenisseTheater De Stoep> >
27/12/2019 (vr) Fuad Hassen (cabaret) LisseTheater Floralis> >
28/12/2019 (za) Rob Scheepers (cabaret) ValkenswaardTheater De Hofnar> >
28/12/2019 (za) Martijn Kardol (cabaret) SpijkenisseTheater De Stoep> >
29/12/2019 (zo) Rob Scheepers (cabaret) UdenMarkant Uden> >
30/12/2019 (ma) Rob Scheepers (cabaret) WeertMunttheater> >
2/01/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
2/01/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) AmsterdamTheater Bellevue> >
3/01/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) WeertMunttheater> >
3/01/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
3/01/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) DeventerTheater Bouwkunde> >
3/01/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) AmsterdamTheater Bellevue> >
4/01/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
4/01/2020 (za) Comedy Parade (stand-up) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
4/01/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) GoesTheater de Mythe Goes> >
4/01/2020 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) Den HaagTheater PePijn> >
4/01/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) AmsterdamTheater Bellevue> >
4/01/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) DierenTheater RhederArt> >
6/01/2020 (ma) Rob Scheepers (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
7/01/2020 (di) Rob Scheepers (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
8/01/2020 (wo) Kaj Gorgels (One-man show) LeidenLeidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal> >
8/01/2020 (wo) Rob Scheepers (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
8/01/2020 (wo) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) HelmondTheater Het Speelhuis> >
8/01/2020 (wo) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
9/01/2020 (do) Kaj Gorgels (One-man show) HaarlemStadsschouwburg en Philharmonie Haarlem> >
9/01/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) WinschotenCultuurhuis De Klinker> >
9/01/2020 (do) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) OostburgLedeltheater> >
10/01/2020 (vr) Kaj Gorgels (One-man show) GoudaDe Goudse Schouwburg> >
10/01/2020 (vr) Comedy Parade (stand-up) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
10/01/2020 (vr) Comedy Parade (stand-up) VeghelTheater De Blauwe Kei> >
10/01/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
10/01/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) Den HaagStichting Theaters Diligentia & PePijn> >
10/01/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) RijssenParkgebouw> >
10/01/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) HoofddorpHet Oude Raadhuis> >
11/01/2020 (za) Jens Dendoncker (cabaret) OosterhoutTheater De Bussel> >
11/01/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) BladelCC Den Herd> >
11/01/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) BovenkarspelStichting Evenementen Postkantoor Stede Broec> >
11/01/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) VroomshoopTheater het Punt> >
15/01/2020 (wo) Martijn Kardol (cabaret) Schijndel't Spectrum> >
15/01/2020 (wo) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
15/01/2020 (wo) Comedy Parade (stand-up) DelftTheater De Veste> >
16/01/2020 (do) Anne & Lisa (cabaret) NijmegenTheater De Lindenberg> >
16/01/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) HardenbergTheater De Voorveghter> >
17/01/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
17/01/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) DelftTheater De Veste> >
17/01/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) HeeschCC De Pas> >
17/01/2020 (vr) Chris Verlaan (cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
18/01/2020 (za) Jens Dendoncker (cabaret) TerneuzenScheldetheater> >
18/01/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) ZaandamZaantheater> >
18/01/2020 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) BovenkarspelStichting Evenementen Postkantoor Stede Broec> >
18/01/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) DinxperloKlein Theater Dinxperlo> >
18/01/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) DiemenTheater de Omval> >
22/01/2020 (wo) Jens Dendoncker (cabaret) UdenMarkant Uden> >
22/01/2020 (wo) Martijn Kardol (cabaret) NijmegenTheater De Lindenberg> >
22/01/2020 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) DeventerTheater Bouwkunde> >
23/01/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) EdeCultura> >
23/01/2020 (do) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) OldenzaalStadstheater De Bond> >
24/01/2020 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) ArnhemPosttheater Arnhem> >
24/01/2020 (vr) Comedy Parade (stand-up) HelmondCacaofabriek> >
24/01/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) PurmerendTheater de Purmaryn> >
24/01/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) EdeCultura> >
24/01/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) IJsselsteinFulcotheater> >
24/01/2020 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) MiddelharnisStichting ZIJN - Diekhuus> >
25/01/2020 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) ApeldoornTheater Orpheus> >
25/01/2020 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) EindhovenParktheater Eindhoven> >
25/01/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) AlmeloTheater Hof 88> >
25/01/2020 (za) Fuad Hassen (cabaret) Etten-LeurNieuwe Nobelaer> >
25/01/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) HaaksbergenTheater De Kappen> >
25/01/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) OostknollendamPook> >
29/01/2020 (wo) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) VlaardingenStadsgehoorzaal Vlaardingen> >
30/01/2020 (do) Jens Dendoncker (cabaret) SpijkenisseTheater De Stoep> >
30/01/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) AssenDe Nieuwe Kolk> >
30/01/2020 (do) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) OldenzaalStadstheater De Bond> >
31/01/2020 (vr) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
31/01/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) WoerdenHet Klooster> >
31/01/2020 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) BrielleBREStheater> >
31/01/2020 (vr) Jens Dendoncker (cabaret) MaastrichtAINSI> >
31/01/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) DrutenAgora Theater Druten> >
1/02/2020 (za) Jens Dendoncker (cabaret) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
1/02/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) AbcoudeStichting Ab-Art> >
1/02/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) AlmeloTheater Hof 88> >
1/02/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) ErmeloStichting Culturele Dialoog> >
1/02/2020 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) LeidschendamHet Veur Theater> >
2/02/2020 (zo) Thijs Kemperink (cabaret) AlmeloTheater Hof 88> >
4/02/2020 (di) Comedy Parade (stand-up) WageningenTheater Junushoff> >
5/02/2020 (wo) Comedy Parade (stand-up) EnschedeVrijhof Cultuur> >
5/02/2020 (wo) Fuad Hassen (cabaret) MaastrichtTheater aan het Vrijthof> >
5/02/2020 (wo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
5/02/2020 (wo) Martijn Kardol (cabaret) Hengelo (O)Schouwburg Hengelo> >
5/02/2020 (wo) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) KampenStadsgehoorzaal> >
6/02/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
6/02/2020 (do) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) ApeldoornTheater Orpheus> >
6/02/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) EindhovenParktheater Eindhoven> >
6/02/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
6/02/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) BarendrechtTheater Het Kruispunt> >
6/02/2020 (do) Thijs Kemperink (cabaret) WinschotenCultuurhuis De Klinker> >
7/02/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) ApeldoornTheater Orpheus> >
7/02/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) ArnhemPosttheater Arnhem> >
7/02/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
7/02/2020 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) OosterhoutTheater De Bussel> >
7/02/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) DelfzijlTheater de Molenberg> >
7/02/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) BussumSpant!> >
8/02/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) ApeldoornTheater Orpheus> >
8/02/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) BoxmeerTheater De Weijer> >
8/02/2020 (za) Fuad Hassen (cabaret) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
8/02/2020 (za) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) ErmeloStichting Culturele Dialoog> >
8/02/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) WorkumSt. Cultureel Nut Workum> >
11/02/2020 (di) Fuad Hassen (cabaret) GoudaDe Goudse Schouwburg> >
12/02/2020 (wo) Martijn Kardol (cabaret) GroningenDe Oosterpoort en Stadsschouwburg Groningen> >
12/02/2020 (wo) Fuad Hassen (cabaret) NaaldwijkWestlandTheater De Naald> >
13/02/2020 (do) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
13/02/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) NijmegenTheater De Lindenberg> >
13/02/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) EmmenATLAS Theater> >
14/02/2020 (vr) Jens Dendoncker (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
14/02/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) EnschedeWilminktheater en Muziekcentrum Enschede> >
14/02/2020 (vr) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) PurmerendTheater de Purmaryn> >
14/02/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
14/02/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) DrutenAgora Theater Druten> >
15/02/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) DeventerDeventer Schouwburg> >
15/02/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) ErmeloStichting Culturele Dialoog> >
15/02/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) GemertTheater De Eendracht> >
15/02/2020 (za) Fuad Hassen (cabaret) KapelleDe Vroone> >
16/02/2020 (zo) Chris Verlaan (cabaret) LochemJansstheater> >
20/02/2020 (do) Jens Dendoncker (cabaret) OssTheater De Lievekamp> >
21/02/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) TielSchouwburg Agnietenhof> >
21/02/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) AmstelveenGriffioen Cultuurcentrum VU> >
21/02/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) DelftTheater De Veste> >
22/02/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) VlaardingenStadsgehoorzaal Vlaardingen> >
22/02/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) DiemenTheater de Omval> >
22/02/2020 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) LelystadAgora Theater Lelystad> >
22/02/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) EmmeloordTheater 't Voorhuys> >
26/02/2020 (wo) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) HoofddorpStichting Het Cultuurgebouw, De Meerse> >
26/02/2020 (wo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamTheater Bellevue> >
27/02/2020 (do) Jens Dendoncker (cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
27/02/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) EnschedeDe Kleine Willem> >
27/02/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
27/02/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) EdeCultura> >
27/02/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) PapendrechtTheater De Willem> >
27/02/2020 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AmsterdamTheater Bellevue> >
28/02/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) WeertMunttheater> >
28/02/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
28/02/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) NieuwegeinDE KOM, stadstheater en kunstencentrum> >
28/02/2020 (vr) Anne & Lisa (cabaret) OosterwoldeDe Miente> >
29/02/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
29/02/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) HellevoetsluisTheater Twee Hondjes> >
29/02/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) OmmenTheater Carrousel> >
4/03/2020 (wo) Martijn Kardol (cabaret) WageningenTheater Junushoff> >
4/03/2020 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) CuijkSchouwburg Cuijk> >
4/03/2020 (wo) Fuad Hassen (cabaret) SteenwijkRabo Theater De Meenthe> >
4/03/2020 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) HoofddorpHet Oude Raadhuis> >
4/03/2020 (wo) Rob Scheepers (cabaret) HapsHuistheater De Steenakker> >
5/03/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
5/03/2020 (do) Jens Dendoncker (cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
5/03/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) DeventerDeventer Schouwburg> >
5/03/2020 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) MaastrichtTheater aan het Vrijthof> >
5/03/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) BovenkarspelStichting Evenementen Postkantoor Stede Broec> >
5/03/2020 (do) Rob Scheepers (cabaret) HapsHuistheater De Steenakker> >
6/03/2020 (vr) Comedy Parade (stand-up) WeertMunttheater> >
6/03/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) DrachtenSchouwburg De Lawei> >
6/03/2020 (vr) Jens Dendoncker (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
6/03/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
6/03/2020 (vr) Anne & Lisa (cabaret) OosterhoutTheater De Bussel> >
6/03/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) PanningenDOK6 Theater> >
6/03/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
6/03/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) WorkumSt. Cultureel Nut Workum> >
7/03/2020 (za) Eveline van Rijswijk (onewomanshow) EnschedeDe Kleine Willem> >
7/03/2020 (za) Comedy Parade (stand-up) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
7/03/2020 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) ZevenbergenTheater De Schuur> >
7/03/2020 (za) Chris Verlaan (cabaret) RitthemStichting Theaters aan zee> >
7/03/2020 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) RoelofarendsveenHAL60> >
7/03/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
7/03/2020 (za) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
7/03/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) HoogeveenTheater De Tamboer> >
7/03/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) MedemblikBon-theater> >
10/03/2020 (di) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) RijswijkDe Rijswijkse Schouwburg> >
11/03/2020 (wo) Fuad Hassen (cabaret) HelmondTheater Het Speelhuis> >
11/03/2020 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) MaastrichtAINSI> >
11/03/2020 (wo) Rob Scheepers (cabaret) UtrechtWerftheater> >
12/03/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
12/03/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) SpijkenisseTheater De Stoep> >
12/03/2020 (do) Anne & Lisa (cabaret) AlmeloTheater Hof 88> >
12/03/2020 (do) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) BeverwijkKennemertheater> >
12/03/2020 (do) Rob Scheepers (cabaret) UtrechtWerftheater> >
13/03/2020 (vr) Jens Dendoncker (cabaret) ZwolleZwolse Theaters> >
13/03/2020 (vr) Comedy Parade (stand-up) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
13/03/2020 (vr) Chris Verlaan (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
13/03/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) VeldhovenTheater de Schalm> >
13/03/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
13/03/2020 (vr) Anne & Lisa (cabaret) SteenwijkRabo Theater De Meenthe> >
13/03/2020 (vr) Bert Gabriëls (cabaret) GorinchemTheater 't Pand> >
13/03/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) NaaldwijkWestlandTheater De Naald> >
13/03/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) BussumSpant!> >
14/03/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
14/03/2020 (za) Fuad Hassen (cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
14/03/2020 (za) Jens Dendoncker (cabaret) BredaChassé Theater> >
14/03/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) ZaandamZaantheater> >
17/03/2020 (di) Fuad Hassen (cabaret) RijswijkRijswijks Lyceum> >
18/03/2020 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) ApeldoornTheater Orpheus> >
18/03/2020 (wo) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
18/03/2020 (wo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) NaaldwijkWestlandTheater De Naald> >
19/03/2020 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) NijmegenTheater De Lindenberg> >
19/03/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) BarneveldSchaffelaartheater> >
19/03/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) AntwerpenArenbergschouwburg> >
20/03/2020 (vr) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) BeverwijkKennemertheater> >
20/03/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) UlftDRU Cultuurfabriek> >
20/03/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) RitthemStichting Theaters aan zee> >
20/03/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) SomerenStichting De Ruchte> >
20/03/2020 (vr) Anne & Lisa (cabaret) Heino(Theater) Podium Heino> >
20/03/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) Hengelo (O)Schouwburg Hengelo> >
20/03/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) LeidschendamHet Veur Theater> >
20/03/2020 (vr) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) AmsterdamBimhuis> >
21/03/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) WoerdenHet Klooster> >
21/03/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) VenloTheater De Maaspoort> >
21/03/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) WinterswijkTheater De Storm> >
21/03/2020 (za) Chris Verlaan (cabaret) De RijpStichting De Groene Zwaan> >
24/03/2020 (di) Martijn Kardol (cabaret) GoudaDe Goudse Schouwburg> >
24/03/2020 (di) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) NaaldwijkWestlandTheater De Naald> >
25/03/2020 (wo) Fuad Hassen (cabaret) TerneuzenScheldetheater> >
25/03/2020 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) ZeistFigi Zeist> >
25/03/2020 (wo) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) NaaldwijkWestlandTheater De Naald> >
26/03/2020 (do) Thijs Kemperink (cabaret) VenloTheater De Maaspoort> >
26/03/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) EnschedeDe Kleine Willem> >
26/03/2020 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) SpijkenisseTheater De Stoep> >
26/03/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) OldenzaalStadstheater De Bond> >
26/03/2020 (do) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) HarderwijkCatharinakapel Harderwijk> >
27/03/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
27/03/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) DelfzijlTheater de Molenberg> >
27/03/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) Etten-LeurNieuwe Nobelaer> >
27/03/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) RaalteHoftheater> >
27/03/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) VierlingsbeekGryphus> >
27/03/2020 (vr) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) MolCC 't Getouw> >
28/03/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
28/03/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) DrachtenSchouwburg De Lawei> >
28/03/2020 (za) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) EindhovenParktheater Eindhoven> >
28/03/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) BakelStichting Parochiehuis Bakel> >
28/03/2020 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) DiemenTheater de Omval> >
28/03/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) BussumSpant!> >
29/03/2020 (zo) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) SpijkenisseTheater De Stoep> >
31/03/2020 (di) Maartje & Kine (muzikale comedy) StadskanaalTheater Geert Teis> >
1/04/2020 (wo) Comedy Parade (stand-up) EnschedeVrijhof Cultuur> >
1/04/2020 (wo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) ZaandamZaantheater> >
1/04/2020 (wo) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) EnschedeConcordia, film, theater, expositie> >
2/04/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
2/04/2020 (do) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) Den HelderTheater De Kampanje> >
2/04/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) HoogeveenTheater De Tamboer> >
2/04/2020 (do) Thijs Kemperink (cabaret) RaalteHoftheater> >
3/04/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
3/04/2020 (vr) Comedy Parade (stand-up) HelmondCacaofabriek> >
3/04/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) HoornSchouwburg Het Park> >
3/04/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) VenhorstTheater de Horst> >
3/04/2020 (vr) Anne & Lisa (cabaret) DrutenAgora Theater Druten> >
3/04/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) Etten-LeurNieuwe Nobelaer> >
3/04/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) UlftDRU Cultuurfabriek> >
3/04/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) HoutenTheater aan de Slinger> >
4/04/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) VenloTheater De Maaspoort> >
4/04/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) ValkenswaardTheater De Hofnar> >
4/04/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) ElstTheater De Kik> >
4/04/2020 (za) Anne & Lisa (cabaret) Den HaagTheater PePijn> >
4/04/2020 (za) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) AbcoudeStichting Ab-Art> >
4/04/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) GoorTheater De Reggehof> >
4/04/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) HellevoetsluisTheater Twee Hondjes> >
8/04/2020 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
8/04/2020 (wo) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) SpijkenisseTheater De Stoep> >
9/04/2020 (do) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
9/04/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
9/04/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) AssenDe Nieuwe Kolk> >
9/04/2020 (do) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) RijenCC De Boodschap> >
9/04/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) LelystadAgora Theater Lelystad> >
10/04/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) WaalwijkTheater De Leest> >
10/04/2020 (vr) Comedy Parade (stand-up) VeghelTheater De Blauwe Kei> >
10/04/2020 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) UdenMarkant Uden> >
10/04/2020 (vr) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
10/04/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) BeverwijkKennemertheater> >
10/04/2020 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
10/04/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) DordrechtSchouwburg Kunstmin> >
10/04/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) SonVestzaktheater> >
10/04/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
10/04/2020 (vr) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) RosmalenPerron-3> >
10/04/2020 (vr) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) EindhovenMuziekgebouw Eindhoven> >
11/04/2020 (za) Comedy Parade (stand-up) ArnhemPosttheater Arnhem> >
11/04/2020 (za) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) DeventerDeventer Schouwburg> >
11/04/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) WinterswijkTheater De Storm> >
11/04/2020 (za) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) RodenTheater De Winsinghhof> >
11/04/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) BussumSpant!> >
11/04/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) LeidenTheater Ins Blau> >
11/04/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) LieshoutDorpshuis Ons Tejater> >
14/04/2020 (di) Comedy Parade (stand-up) EindhovenParktheater Eindhoven> >
14/04/2020 (di) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) AmstelveenGriffioen Cultuurcentrum VU> >
14/04/2020 (di) Thijs Kemperink (cabaret) AmsterdamTheater Bellevue> >
15/04/2020 (wo) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
15/04/2020 (wo) Bert Gabriëls (cabaret) OostburgLedeltheater> >
15/04/2020 (wo) Comedy Parade (stand-up) Den BoschVerkadefabriek> >
15/04/2020 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) AmsterdamTheater Bellevue> >
16/04/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) WijchenTheater 't Mozaiek> >
16/04/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) HelmondTheater Het Speelhuis> >
16/04/2020 (do) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
16/04/2020 (do) Thijs Kemperink (cabaret) SpijkenisseTheater De Stoep> >
16/04/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) De MeernPodium Hoge Woerd> >
16/04/2020 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) HoofddorpHet Oude Raadhuis> >
17/04/2020 (vr) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) WageningenTheater Junushoff> >
17/04/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) GoesTheater de Mythe Goes> >
17/04/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) OosterhoutTheater De Bussel> >
17/04/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) EmmenATLAS Theater> >
17/04/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) HeeschCC De Pas> >
17/04/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) HoutenTheater aan de Slinger> >
18/04/2020 (za) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) Den HaagTheater PePijn> >
18/04/2020 (za) Bert Gabriëls (cabaret) Den HaagStichting Theaters Diligentia & PePijn> >
18/04/2020 (za) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) BarneveldSchaffelaartheater> >
18/04/2020 (za) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) DrutenAgora Theater Druten> >
18/04/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) SteenwijkRabo Theater De Meenthe> >
18/04/2020 (za) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) HaarlemStadsschouwburg en Philharmonie Haarlem> >
18/04/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) RillandLuctor et Emergo / Dorpshuis Rilland> >
18/04/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) ReuselStichting 't Schouw> >
18/04/2020 (za) Anne & Lisa (cabaret) LeidschendamHet Veur Theater> >
18/04/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) MaarheezeDe Smeltkroes> >
19/04/2020 (zo) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) UtrechtTivoliVredenburg> >
21/04/2020 (di) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) AmstelveenGriffioen Cultuurcentrum VU> >
22/04/2020 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
23/04/2020 (do) Rob Scheepers (cabaret) ZwolleZwolse Theaters> >
23/04/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
23/04/2020 (do) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) EdeCultura> >
23/04/2020 (do) Bert Gabriëls (cabaret) RijenCC De Boodschap> >
23/04/2020 (do) Thijs Kemperink (cabaret) OldenzaalStadstheater De Bond> >
24/04/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) HoornSchouwburg Het Park> >
24/04/2020 (vr) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) RoermondECI Cultuurfabriek> >
24/04/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) Den HaagTheater PePijn> >
24/04/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) AmersfoortFlint> >
24/04/2020 (vr) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) BovenkarspelStichting Evenementen Postkantoor Stede Broec> >
24/04/2020 (vr) Chris Verlaan (cabaret) UtrechtWerftheater> >
24/04/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) OldenzaalStadstheater De Bond> >
24/04/2020 (vr) Bert Gabriëls (cabaret) LeidschendamHet Veur Theater> >
25/04/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) Den HaagStichting Theaters Diligentia & PePijn> >
25/04/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) BeverwijkKennemertheater> >
25/04/2020 (za) Chris Verlaan (cabaret) UtrechtWerftheater> >
25/04/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) GoudaDe Goudse Schouwburg> >
25/04/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) HellevoetsluisTheater Twee Hondjes> >
25/04/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) HoofddorpHet Oude Raadhuis> >
25/04/2020 (za) Fuad Hassen (cabaret) OostknollendamPook> >
29/04/2020 (wo) Maartje & Kine (muzikale comedy) WageningenTheater Junushoff> >
30/04/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
30/04/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) EnschedeDe Kleine Willem> >
30/04/2020 (do) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) MaastrichtTheater aan het Vrijthof> >
30/04/2020 (do) Erik Krikke & 7even Bridges (muziektheater) HardenbergTheater De Voorveghter> >
1/05/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) AmsterdamMeervaart> >
1/05/2020 (vr) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) ApeldoornTheater Orpheus> >
1/05/2020 (vr) Bert Gabriëls (cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
1/05/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) BredaChassé Theater> >
1/05/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) AssenDe Nieuwe Kolk> >
1/05/2020 (vr) Chris Verlaan (cabaret) AmsterdamTheater Bellevue> >
2/05/2020 (za) Bert Gabriëls (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
2/05/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) HoornSchouwburg Het Park> >
2/05/2020 (za) Comedy Parade (stand-up) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
2/05/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) RoermondECI Cultuurfabriek> >
2/05/2020 (za) Fuad Hassen (cabaret) AlkmaarTAQA Theater De Vest> >
2/05/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) ZundertCultuurcentrum Zundert> >
2/05/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) ZeistFigi Zeist> >
2/05/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) MaarheezeDe Smeltkroes> >
2/05/2020 (za) Chris Verlaan (cabaret) AmsterdamTheater Bellevue> >
6/05/2020 (wo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) TilburgStichting Theaters Tilburg> >
6/05/2020 (wo) Rob Scheepers (cabaret) BoxmeerTheater De Weijer> >
7/05/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
7/05/2020 (do) Bert Gabriëls (cabaret) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
7/05/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) HelmondTheater Het Speelhuis> >
7/05/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
7/05/2020 (do) Rob Scheepers (cabaret) BoxmeerTheater De Weijer> >
7/05/2020 (do) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
7/05/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) SteenwijkRabo Theater De Meenthe> >
8/05/2020 (vr) Comedy Parade (stand-up) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
8/05/2020 (vr) Bert Gabriëls (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
8/05/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) SpijkenisseTheater De Stoep> >
8/05/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) RoermondECI Cultuurfabriek> >
8/05/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) DordrechtSchouwburg Kunstmin> >
8/05/2020 (vr) Yuri Honing Acoustic Quartet (theaterconcert) TilburgMuziekpodium Paradox> >
8/05/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) NijverdalZINiN Theater> >
9/05/2020 (za) Bert Gabriëls (cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
9/05/2020 (za) Fuad Hassen (cabaret) BredaChassé Theater> >
9/05/2020 (za) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) BrielleBREStheater> >
9/05/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) BathmenCultuurhuus Braakhekke Bathmen> >
9/05/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) Hendrik Ido AmbachtCC Cascade> >
9/05/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) RillandLuctor et Emergo / Dorpshuis Rilland> >
12/05/2020 (di) Maartje & Kine (muzikale comedy) GoudaDe Goudse Schouwburg> >
14/05/2020 (do) Thijs Kemperink (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
14/05/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) RoosendaalSchouwburg de Kring> >
14/05/2020 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) GroningenUSVA> >
14/05/2020 (do) Bert Gabriëls (cabaret) Hengelo (O)Schouwburg Hengelo> >
14/05/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) Den BoschVerkadefabriek> >
14/05/2020 (do) Rob Scheepers (cabaret) GoirleCultureel Centrum Jan van Besouw> >
15/05/2020 (vr) Bert Gabriëls (cabaret) ZwolleZwolse Theaters> >
15/05/2020 (vr) Yvonne van den Eerenbeemt (cabaret/kleinkunst) VlaardingenStadsgehoorzaal Vlaardingen> >
15/05/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) VeldhovenTheater de Schalm> >
15/05/2020 (vr) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
15/05/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) BorneKulturhus De Bijenkorf> >
15/05/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) BeverwijkKennemertheater> >
15/05/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) DoetinchemSchouwburg Amphion> >
15/05/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) DrutenAgora Theater Druten> >
15/05/2020 (vr) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) HuizenDe Boerderij> >
16/05/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
16/05/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) ArnhemPosttheater Arnhem> >
16/05/2020 (za) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) DrachtenSchouwburg De Lawei> >
16/05/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) GemertTheater De Eendracht> >
16/05/2020 (za) Bert Gabriëls (cabaret) RosmalenPerron-3> >
16/05/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) LochemSchouwburg Lochem> >
16/05/2020 (za) Chris Verlaan (cabaret) HillegomStichting CultuurBeleving Hillegom> >
19/05/2020 (di) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) LeidenLeidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal> >
19/05/2020 (di) Maartje & Kine (muzikale comedy) GoudaDe Goudse Schouwburg> >
20/05/2020 (wo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
20/05/2020 (wo) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) StadskanaalTheater Geert Teis> >
21/05/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) AmsterdamDe Kleine Komedie> >
22/05/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) BergeijkTheater De Kattendans> >
22/05/2020 (vr) Chris Verlaan (cabaret) Den HaagTheater PePijn> >
22/05/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) AmsterdamDe Kleine Komedie> >
22/05/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) BerlicumDen Durpsherd> >
22/05/2020 (vr) Maartje & Kine (muzikale comedy) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
23/05/2020 (za) Fuad Hassen (cabaret) ZwolleZwolse Theaters> >
23/05/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
23/05/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) AmsterdamDe Kleine Komedie> >
23/05/2020 (za) Thijs Kemperink (cabaret) HaaksbergenTheater De Kappen> >
23/05/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) RosmalenPerron-3> >
26/05/2020 (di) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
26/05/2020 (di) Martijn Kardol (cabaret) EindhovenParktheater Eindhoven> >
27/05/2020 (wo) Thijs Kemperink (cabaret) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
27/05/2020 (wo) Martijn Kardol (cabaret) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
27/05/2020 (wo) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) EnschedeConcordia, film, theater, expositie> >
28/05/2020 (do) Bert Gabriëls (cabaret) Alphen aan den RijnTheater Castellum> >
28/05/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) HeerlenParkstad Limburg Theaters> >
28/05/2020 (do) Maartje & Kine (muzikale comedy) AlmeloTheater Hof 88> >
28/05/2020 (do) Benjamin van der Velden (cabaret/kleinkunst) AssenDe Nieuwe Kolk> >
29/05/2020 (vr) Martijn Kardol (cabaret) AmsterdamMeervaart> >
29/05/2020 (vr) Fuad Hassen (cabaret) VenloTheater De Maaspoort> >
29/05/2020 (vr) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) HaarlemStadsschouwburg en Philharmonie Haarlem> >
29/05/2020 (vr) Thijs Kemperink (cabaret) EmmenATLAS Theater> >
30/05/2020 (za) Op Sterk Water (improvisatie cabaret) BredaChassé Theater> >
30/05/2020 (za) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) HoornSchouwburg Het Park> >
30/05/2020 (za) Martijn Kardol (cabaret) RotterdamOude Luxor Theater> >
4/06/2020 (do) Comedy Parade (stand-up) AlmereKunstlinie Almere Flevoland (KAF)> >
4/06/2020 (do) Fuad Hassen (cabaret) ApeldoornTheater Orpheus> >
4/06/2020 (do) Rob Scheepers (cabaret) ZoetermeerStadstheater Zoetermeer> >
4/06/2020 (do) Martijn Kardol (cabaret) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
5/06/2020 (vr) Rob Scheepers (cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
5/06/2020 (vr) Bert Gabriëls (cabaret) PanningenDOK6 Theater> >
5/06/2020 (vr) TVB New Artist - Grof Geschud (cabaret) LeeuwardenStadsschouwburg De Harmonie> >
6/06/2020 (za) Maartje & Kine (muzikale comedy) ZwolleZwolse Theaters> >
6/06/2020 (za) Rob Scheepers (cabaret) VenraySchouwburg Venray> >
7/06/2020 (zo) Maartje & Kine (muzikale comedy) AmsterdamDe Kleine Komedie> >
10/06/2020 (wo) Fuad Hassen (cabaret) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
16/06/2020 (di) Martijn Kardol (cabaret) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
17/06/2020 (wo) Martijn Kardol (cabaret) UtrechtStadsschouwburg Utrecht> >
26/06/2020 (vr) Chris Verlaan (cabaret) LisseTheater Floralis> >